Zverejnenie kandidátov

Priatelia,
vo voľbách do Študentskej časti Akademického senátu STU na obdobie od 2013 do 2015 sa o vašu priazeň budú uchádzať títo kandidáti:

  1. Ing. Peter Beňo, 1. PhD, Automatizácia a riadenie
  2. Ing. Tibor Csóka, 1. PhD, Telekomunikácie
  3. Ing. Michal Hanic, 1. PhD, Mikroelektronika
  4. Ing. Martin Jagelka, 2. PhD, Mikroelektronika
  5. Ján Jedinák, 3. Bc, Aplikovaná informatika
  6. Bc. Andrej Leitner, 1. Ing, Aplikovaná informatika
  7. Ing. Patrik Novák, 2. PhD, Fyzikálne inžinierstvo

 

Vo voľbách do Študentskej časti Akademického senátu FEI STU na obdobie od 29.10.2013 do 31.10.2015 sú kandidáti nasledovní:

  1. Ing. Peter Beňo, 1. PhD, Automatizácia a riadenie
  2. Ing. Tibor Csóka, 1. PhD, Telekomunikácie
  3. Ing. Martin Florek, 1. PhD, Automatizácia a riadenie
  4. Ľuboš Galanďák, 3. Bc, Aplikovaná informatika
  5. Ing. Otto Haffner, 1. PhD, Automatizácia a riadenie
  6. Bc. Tomáš Halčin, 1. Ing, Aplikovaná informatika
  7. Ing. Michal Hanic, 1. PhD, Mikroelektronika
  8. Ing. Martin Jagelka, 2. PhD, Mikroelektronika
  9. Patrik Jagelka, 1. Bc, Aplikovaná informatika
  10. Andrej Jakúbek, 3. Bc, Aplikovaná informatika
  11. Ján Jedinák, 3. Bc, Aplikovaná informatika
  12. Bc. Ondrej Kolimár, 1. Ing, Aplikovaná informatika
  13. Slavomír Kosť, 1. Bc, Mikroelektronika
  14. Ing. Erik Kučera, 1. PhD, Automatizácia a riadenie
  15. Bc. Andrej Leitner, 1. Ing, Aplikovaná informatika
  16. Ing. Patrik Novák, 2. PhD, Fyzikálne inžinierstvo
  17. Peter Šimek, 3. Bc, Priemyselná informatika
  18. Jakub Štefaničák, 1. Bc, Aplikovaná informatika
  19. Bc. Tomáš Štibraný, 2. Ing, Mikroelektronika
  20. Ing. Ján Uhrík, 2. PhD, Mikroelektronika
  21. Adam Weinzettl, 2. Bc, Aplikovaná informatika
  22. Tomáš Závodník, 2. Bc, Aplikovaná informatika

 

A nakoniec, v doplňujúcich voľbách do Študentskej časti Akademického senátu FEI STU na obdobie do 29.10.2013 kandidujú títo študenti:

  1. Bc. Tomáš Halčin, 1. Ing, Aplikovaná informatika
  2. Patrik Jagelka, 1. Bc, Aplikovaná informatika
  3. Slavomír Kosť, 1. Bc, Mikroelektronika
  4. Bc. Pavol Šalík, 1. Ing, Telekomunikácie
  5. Peter Šimek, 3. Bc, Priemyselná informatika

Kandidátky (archív, 43 MB)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>